O nás

Vážení klienti, vážení obchodní partneři,

jmenuji se Radovan Kadečka a od r. 2003 jsem certifikovaný realitní makléř u Asociace realitních kanceláří ČR a od r. 2012 odhadce pro oceňování nemovitého majetku.

Nemovitost člověk nekupuje či neprodává každý den a celý administrativní proces spojený s touto transakcí včetně jednání s bytovými družstvy, právníky, katastrálními úřady a dalšími institucemi je poměrně komplikovaná a zdlouhavá záležitost.

Mým hlavním cílem je profesionalita a komplexnost nabízených služeb. Důraz kladu především na individuální přístup a uspokojení potřeb i toho nejnáročnějšího zákazníka. S širokou nabídkou služeb a výběrem nemovitostí rovněž poskytuji i bezplatné konzultace a poradenství. V rámci standardních služeb zajišťuji zdarma vypracování veškerých typů smluv a znaleckých posudků na nemovitosti. Dále nabízím vyřízení hypotečních úvěrů u smluvních partnerů a poprodejní servis.

Neváhejte proto se na mne kdykoli obrátit s jakýmkoli dotazem či přáním. Jsem zde od toho, abych právě tyto záležitosti vyřešil za vás nebo vám alespoň pomohl radou.

Odměnou za dobře vykonanou práci pro mě je, pokud se na mne obracejí moji stávající klienti se svými dalšími požadavky týkajícími se nemovitostí, případně mě doporučí svým známým. Pro mě to znamená, že byli s mými službami, jednáním a vystupováním spokojeni.

Radovan Kadečka

realitní makléř

Vyhledávání nemovitostí

Upozornění ve smyslu zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele Dojde-li ke sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Návrh na mimosoudní řešení sporu podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, podá na Českou obchodní inspekci. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz.

WWW stránky dodala společnost ART Data, s.r.o.. Napojeno na Realitní software ESTATIX a Redakční systém REDIX.